BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Mühendislik Fakültesi

 

Ödüller
  1. 2019 TÜSİAD Bu Gençlikte İş Var Yarışması ikincilik Ödülü
  2. 2019 MMO Ankara Şubesi Vaka Analizi Yarışması Tüm Ödüller
  3. 2019 Design Challange Birincilik Ödülü
  4. 2018 Savunma Sanayi Başkanlığı Roboik Yarışması Mansiyon Ödülü
  5. 2018 TEKNOFEST, Model Uydu Üçüncülük Ödülü
  6. 2018 BUCHI Dönem Sonu Projeleri Birincilik Ödülü
  7. 2018 EKİN Önkuluçka Merkezi Girişimcilik Proje Yarışması
  8. 2018 MATE ROV Türkiye Sualtı Robot Yarışması
  9. 2017 Siemens Innovation Research Lab Exhibition
  10. 2017 Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Yarışması En iyi Mobil Oyun Ödülü 
  11. 2016 "Certificate of Outstanding Contribution in Reviewing" awarded November 2016 to İmdat Kara"
  12. 2016 YAD(Yöneylem Araştırması Derneği) Onur Ödülü - Prof. Dr. İmdat Kara
  13. 2016 YGA Engelsiz Hackathon Birinciliği
  14. 2016 Salon Futbol Turnuvası Birinciliği
  15. 2016 Salon Basketbol Turnuvası Birinciliği
  16. 2016 MATE ROV TURKEY, Ankara Birinciliği ve Türkiye Üçüncülüğü
  17. 2015 Vaka Analizi Yarışmasında İkincilik
  18. En Çok Okunan ve En Çok İndirilen Yayın
  19. 2015 Girişimcilik Yarışması Birinci, İkinci ve Üçüncülük Ödülleri
  20. 2015 AT-RASC Genç Bilim İnsanı Ödülü
  21. 2015 Fakülteler Arası Basketbol Turnuvası Birinciliği
  22. 2015 Fakülteler Arası Salon Futbol Turnuvası Birinciliği
  23. 2012 Çevre ve Enerji Verimliliği Uygulamalarında Birincilik Ödülü
  24. Prof. Dr. A. Ziya Aktaşa Onur Ödülü
  25. 2013 YA-EM Mesleğe Öncü Hizmet Ödülü
  26. 2013 ISAHP En İyi Makale Ödülü
  27. 2012 Çevre ve Enerji Verimliliği Uygulamaları Dalında Birincilik
  28. 2012 Fakülteler Arası Salon Futbolu Turnuvası İkinciliği
  29. 2012 ISK-SODEX Yarışmasında 2. lik Ödülü
  30. 2012 Kadını Güçlendirme ve Destekleme Ödülü
  31. 2012 Bilimde Önder Kadın Ödülü
  32. 2011 WORMS Ödülü
  33. 2011 Ulusal Hidrolik ve Pnomatik Kongresinde Üçüncülük
  34. 2011 TRANSLOG : En İyi Lisanüstü Makale Alanında İkincilik Ödülü
  35. 2010 CIE40 En İyi Öğrenci Makalesi Ödülü
  36. 2010 Fakülteler Arası Salon Futbolu Turnuvası İkinciliği
  37. 2008 IBM Yazılım Akademisi En İyi Danışman
  38. 2008 BİYOMUT-08 başarı ödülü
  39. 2007 İTÜRO Yangin Söndüren Robot Ödülü
  40. 2006 IEEE Student Robotic Contest
  41. 2005 ODTÜ Robot Günleri
  42. 2005 Fakülteler Arası Futbol Turnuvası
  43. 2005 TRT ABU ROBOCON Ödülü
  44. 2002 URSİ İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulubü Ödülü

Örencilerimizin Diğer Ödülleri

  1. 2017 Dekanlar ve Müdürler Yarışıyor Birincilik Ödülü
  2. 2016 Salon Okçuluk Turnuvası Üçüncülüğü